İSTANBUL PİSTON VE BAĞLANTI ELEMANLARI

HOŞ GELDİNİZ
İstanbul Piston ve Bağlantı Elemanları son bir kaç yıldır pazarda aktif olmasına rağmen tecrübeli kadrosu ve müşteri memnuniyetini esas alan prensipleri ile bulunduğu markete inovatif ve rekabetçi çözümler üretmektedir. Yatırımlarına önem veren firmamız, amortisör üretimi alanında yatırımlarına başlamış olup 2017 yılında amortisör üretimine başlamıştır.

MİSYONUMUZ Kalite ve Sorumluluk anlayışlarını kendine ilke edinen İstanbul Piston, çözüm odaklı ürünler sunarak marketinde liderliğe doğru ilerlemektedir.

VİZYONUMUZ İstanbul Piston ve Bağlantı Elemanları geleceğe daha da güvenli, pratik ve verimli çözümler üretmeyi planlamayı sorumluluk edinmekle beraber Endüstriyel alandaki gelişmeleri takip ederek teknolojiye uyum sağlamaktadır. Bünyesinde üretilen ürünlerde uygulanan işlemlerin %80’i otomatize edilmiş makinelerle yapılmaktadır. 2011 Yılı itibari ile bulunduğumuz yarım asrın en büyük devrimlerinden biri olması beklenen Endüstri 4.0’a zemin hazırlayacak üretim ve lojistik planlamaları ile teknolojisini geliştirmeyi hedef edinmiştir.

Gazlı Amortisör
KULLANIM ALANLARI
Basit prensiplere dayalı gazlı amortisörler Baza yataklardan araç bagaj kapılarına kadar geniş kullanım alanlarında kolaylık sağlamaktadır.
KALİTE
Ürünlerimize özel yapılandırılmış makine ve aletlerimiz ile ürettiğimiz amortisörlerde optimal kullanım ömrü ve güvenlik hedeflenmiştir.
TOYO AMORTİSÖR
Gazlı Amortisörlerimiz günlük hayatta ve çoğu sanayii üretim ve kullanım proseslerinde kullanıcıya kolaylık sağlamak amacıyla üretilmiştir.
Yüksek Performanslı Gazlı Amortisörler
STAN yüksek performanslı gazlı amortisörler ile yüklerinizi kaldırın her zaman sorunsuz ve zahmetsizce, sarsılmadan.

Çeşitli uygulamalarımız modellerimiz kadar çoktur. Belirli norm ölçülerde üretilmiş amortisörler stoklarımızda bulunur. Gazlı Amortisörünüzü sizin için üretiyoruz. Özel Uygulamanız, küçük adetli siparişlerde olsa bile. Karşı ağırlık olarak veya harekete yardımcı olmak için STAN yüksek performanslı gazlı amortisörler çok çeşitli uygulamalar için idealdir. Kontrollü hareket sağlarlar.

Sorunsuz ve zahmetsizce
Gazlı amortisörlerde basınçlı nitrojen gazı piston koluna etki eder. Ek olarak yağ sert hareketleri azaltır ve son pozisyonlar Özel düşük sürtünmeli contalar ile çok uzun ömür ve istisnai bir verim elde edilir.
Mekanizmalar
Bizden Haberler