İstanbul Piston ve Bağlantı Elemanları son bir kaç yıldır pazarda aktif olmasına rağmen tecrübeli kadrosu ve müşteri memnuniyetini esas alan prensipleri ile bulunduğu markete inovatif ve rekabetçi çözümler üretmektedir. Yatırımlarına önem veren firmamız, amortisör üretimi alanında yatırımlarına başlamış olup 2017 yılında amortisör üretimine başlamıştır.

MİSYONUMUZ Kalite ve Sorumluluk anlayışlarını kendine ilke edinen İstanbul Piston, çözüm odaklı ürünler sunarak marketinde liderliğe doğru ilerlemektedir.

VİZYONUMUZ İstanbul Piston ve Bağlantı Elemanları geleceğe daha da güvenli, pratik ve verimli çözümler üretmeyi planlamayı sorumluluk edinmekle beraber Endüstriyel alandaki gelişmeleri takip ederek teknolojiye uyum sağlamaktadır. Bünyesinde üretilen ürünlerde uygulanan işlemlerin %80’i otomatize edilmiş makinelerle yapılmaktadır. 2011 Yılı itibari ile bulunduğumuz yarım asrın en büyük devrimlerinden biri olması beklenen Endüstri 4.0’a zemin hazırlayacak üretim ve lojistik planlamaları ile teknolojisini geliştirmeyi hedef edinmiştir.

Sertifikalar